Akcja czytelnicza „Jak nie czytam, jak czytam”
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji czytelniczej „Jak nie czytam, jak czytam”, której celem jest promowanie czytelnictwa oraz rozwijanie zainteresowań książką wśród dzieci i młodzieży. Początkowo wydarzenie miało odbyć się na szkolnym Orliku, jednak ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe zostało przeniesione do sali gimnastycznej. Tam wszyscy uczestnicy – od najmłodszych przedszkolaków, aż […]
