Dzień kobiet w teatrze
Z okazji Dnia Kobiet dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klas I-III wybrały się do Teatru Maska w Rzeszowie na spektakl pt. „Nie skakać na bombę”. To pełna ciepła, humoru i refleksji opowieść o przyjaźni, odwadze i wzajemnej akceptacji. Skłania ona młodych widzów do zastanowienia się nad tym, jak ważne są relacje z innym oraz otwartość na drugiego człowieka. Wyjazd do teatru był doskonała okazją do wspólnego świętowania, ale także do rozwijania zainteresowań kulturalnych.




