Piknik rodzinny 2023 i zbiórka dla Klary i Amelii

Opublikowano 22 czerwca 2023, 11:40

17 czerwca –  w sobotę na stadionie sportowym w Kopciach odbył się piknik „Na Ludowo” zorganizowany przez Koło Gospodyń Wiejskich w Kopciach we współpracy ze szkołą, ochotniczą strażą pożarną, sołectwem i parafią pod wezwaniem Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kopciach.

Bardzo miło było gościć w swoim gronie Pana Zbigniewa Chmielowca – Posła na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej, który wielokrotnie wspierał i wspiera nasze lokalne inicjatywy. Także i tym razem Pan Poseł przekazał nagrody (termosy, maskotki i słodycze) dla dzieci biorących udział w konkursach i zawodach zorganizowanych w trakcie imprezy.

Piknik rozpoczął się od  występu „Kapeli znad Łęgu”, która zaprezentowała nam swoje najpiękniejsze piosenki. Następnie na scenie pojawiły się dzieci z oddziału przedszkolnego oraz ich starsi koledzy i koleżanki prezentując przed zgromadzoną publicznością przygotowany program artystyczny.  Trochę pośpiewaliśmy, trochę potańczyliśmy i całkiem sporo rozrabialiśmy na dmuchańcach. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się zjazd motocyklowy oraz występ zespołu TRALLABAND z Dzikowca oraz dobrze zaopatrzony bufet który przygotowały panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Kopciach.

Mieliśmy zapewnione mnóstwo atrakcji – organizatorzy zadbali o najmłodszych uczestników;))) Rada Rodziców ufundowała nam poczęstunek oraz napoje, a także pomogła naszym wolontariuszom w zbieraniu datków Dla Klary Bieleń i Amelki Michalskiej. Wolontariusze wraz z rodzicami sprzedawali ciasta i lemoniadę oraz zbierali datki do skarbonki.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom, babciom i wszystkim ludziom dobrej woli, którzy te ciasta przygotowali i przywieźli;)

Kochani nasza zbiórka zakończyła się sukcesem!!! Zebraliśmy łącznie 3500 zł, więc każda z dziewczyn otrzymała od nas po 1750 zł. Rozmawialiśmy po pikniku z mamą Amelii i rodzicami Klary – przekazujemy podziękowania na Wasze ręce. Będziemy o nich pamiętać i organizować kolejne akcje – dziewczyny walczą o swoje zdrowie każdego dnia i w dalszym ciągu potrzebują wsparcia.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/gminadzik/domains/spkopcie.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:34 Stack trace: #0 /home/gminadzik/domains/spkopcie.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/gminadzik...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/gminadzik/domains/spkopcie.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 34