Trójbój lekkoatletyczny

Opublikowano 19 czerwca 2023, 09:57

6 czerwca 2023 r. w Szkole Podstawowej w Dzikowcu odbyły się Gminne Zawody w trójboju lekkoatletycznym chłopców i dziewcząt . Na trójbój lekkoatletyczny składają się trzy konkurencje – bieg na 60 m, skok w dal i rzut piłeczką palantową. Na wynik drużyny składają się punkty uzyskane przez 4 najlepszych zawodników po wykonaniu trzech konkurencji. W składzie dziewcząt naszą szkołę reprezentowały: Lena Rak (kl. III), Lena Tęcza (kl. IV), Marcelina Marut (kl. IV) oraz Emilia Pyra (kl. IV), a drużynę chłopców: Arkadiusz Szumierz (kl.III), Filip Wojdyło (kl.IV), Filip Stolarz (kl.IV), Filip Rak (kl.IV) oraz Karol Rębisz (kl. IV). Po podliczeniu punktów drużyna dziewcząt oraz drużyna chłopców  z naszej szkoły zajęła II miejsce.

Serdeczne gratulacje!


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/gminadzik/domains/spkopcie.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:34 Stack trace: #0 /home/gminadzik/domains/spkopcie.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/gminadzik...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/gminadzik/domains/spkopcie.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 34