Spektakl teatralny „Park czarów”
W środę 17 grudnia dzieci z naszego przedszkola oraz klasy 1-3 miały okazję uczestniczyć w przedstawieniu teatralnym pt. „Park czarów” zorganizowanym w Miejskim Domu Kultury w Kolbuszowej. W czasie przedstawienia uczniowie przenieśli się do jaskini w środku lasu i byli świadkami magicznego eksperymentu. Naukowiec i zły czarodziej troll stworzył w swoim laboratorium trzy byty – Lenistwo,Strach i Chciwość, które miały przeniknąć do współczesnego świata ludzi. Spektakl połączył w sobie elementy fantasy i musicalu, tworząc dynamiczne, a także bardzo kolorowe widowisko dla dziecięcej publiczności. Była to też niezwykła lekcja o przyjaźni, marzeniach i odwadze. Spektakl dostarczył dzieciom wielu pozytywnych emocji. Barwna scenografia oraz postacie sprawiły, że widzowie z zainteresowaniem śledzili przebieg przedstawienia. Uczestnictwo w takim wydarzeniu było nie tylko formą rozrywki, ale również wartościową lekcją kulturalną.



