Mikołaj w asyście elfów odwiedził naszą szkołę;)
Dziś w naszej szkole panowała wyjątkowa, świąteczna atmosfera. Od rana uczniowie z niecierpliwością wyglądali przez okna, a na korytarzach słychać było radosne rozmowy i śmiech. Wszyscy czuli, że wydarzy się coś niezwykłego…
I nie mylili się — naszą szkołę odwiedził Mikołaj ze swoimi pomocnikami!
Mikołaj z uśmiechem na twarzy spotkała się z przedszkolakami i uczniami na sali gimnastycznej. Każdemu dziecku i uczniowi poświęcił chwilę czasu: odpowiadał na pytania uczniów, a niektórym udało się nawet pociągnąć go za słynną, białą brodę — oczywiście za zgodą Mikołaja! 😉
To była wspaniała wizyta, pełna uśmiechu, magii i ciepła. Dziękujemy Mikołajowi za to, że znalazł czas, by zajrzeć do naszej szkoły, i mamy nadzieję, że za rok znów do nas wróci! 🎁✨
Wszystkim rodzicom, z szczególnie tym zaangażowanym w organizację spotkania DZIĘKUJEMY!!!
Ps. Oprócz rodziców Mikołajowi w tym roku pomagali: Sołtys Płazówki Pani Joanna Konefał, Hopek Karol – Sklep Spożywczo – Przemysłowy, „Meblokris” – Krzysztof Kopeć i oczywiście Sołtys Kopci – Pan Antoni Puzio;)


