Szkolne Andrzejki
25.11.2025 w naszej szkole odbyła się tradycyjna zabawa andrzejkowa, pełna magii, wróżb i radosnej zabawy. Podczas imprezy można było poznać swoją „przyszłość” dzięki popularnym wróżbom, takim jak lanie wosku, przekłuwanie serduszek z imionami, losowanie karteczek z zawodami czy magiczne kubki szczęścia. Nie zabrakło również konkursów tanecznych i zabaw integracyjnych. Andrzejki były nie tylko okazją do świetnej zabawy, ale także do kultywowania pięknych polskich tradycji. Wszyscy wrócili do domów z uśmiechem i nadzieją, że wróżby choć trochę się spełnią.






