Zakończenie roku szkolnego 2024/2025

Opublikowano 27 czerwca 2025, 08:13

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2024/2025 klasa ósma przygotowała akademię przedstawiającą swoje szkolne życie. Odegrane scenki lekcyjne, przerwy pomiędzy nimi oraz muzyka z akompaniamentem gitary uświetniły ten wyjątkowy dzień. Uczniowie ostatniej klasy wspominali wszystkie lata nauki i podziękowali nauczycielom i pracownikom szkoły za zaangażowanie w kształtowanie ich światopoglądu oraz za życzliwość. 

W tym dniu dyplomy ukończenia przedszkola otrzymali najmłodsi przedstawiciele naszej szkoły, uczniowie ze wzorową frekwencją i bardzo dobrymi wynikami w nauce odebrali nagrody z rąk Dyrektora Szkoły i wychowawców. Uczniowie klasy IV odebrali wyczekiwane karty rowerowe. Podziękowaliśmy również rodzicom, którzy przez cały rok szkolny wspierali nasze akcje wolontariatu i pomagali przy organizacji imprez szkolnych;)

W tym roku szkolnym Absolwentem Roku został Krzysztof Kopeć – gratulujemy i życzymy samych sukcesów w szkole średniej;)