Rozstrzygniecie konkursu „Kapliczki i krzyże przydrożne mojej małej ojczyzny w obiektywie”
31 maja 2025 roku został rozstrzygnięty szkolny konkurs fotograficzny pod hasłem „Kapliczki i krzyże przydrożne mojej małej ojczyzny w obiektywie”. Celem konkursu była promocja miejsc, w których tradycja nabożeństw majowych „pod chmurką” jest wciąż żywa. Prace konkursowe były oceniane w oparciu o następujące kryteria: zgodność z tematem, przejrzystość i siła przekazu, walory artystyczne, oryginalność ujęcia oraz zgodność z wymaganiami formalnymi. Konkurs był rozstrzygany w dwóch kategoriach wiekowych. Laureatami konkursu zostali:
W kategorii klas IV – V
Blanka Puzio – 1 miejsce
Nikola Kopeć – 2 miejsce
W kategorii klas VI – VII
Szymon Kopeć – 1 miejsce
Alan Puzio – 2 miejsce
Patrycja Dul – 3 miejsce
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!




