Rozstrzygniecie konkursu „Kapliczki i krzyże przydrożne mojej małej ojczyzny w obiektywie”

Opublikowano 5 czerwca 2025, 08:56

31 maja 2025 roku został rozstrzygnięty szkolny konkurs fotograficzny pod hasłem „Kapliczki i krzyże przydrożne mojej małej ojczyzny w obiektywie”. Celem konkursu była promocja  miejsc, w których tradycja nabożeństw majowych „pod chmurką” jest wciąż żywa. Prace konkursowe  były oceniane w oparciu o następujące kryteria:  zgodność z tematem,  przejrzystość i siła przekazu,  walory artystyczne, oryginalność ujęcia oraz zgodność z wymaganiami formalnymi. Konkurs był rozstrzygany w dwóch kategoriach wiekowych. Laureatami konkursu zostali:

W kategorii klas IV – V

Blanka Puzio – 1 miejsce

Nikola Kopeć – 2 miejsce

W kategorii klas VI – VII

Szymon Kopeć – 1 miejsce

Alan Puzio – 2 miejsce

Patrycja Dul – 3 miejsce

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!