Pożegnania nadszedł czas…

Opublikowano 21 czerwca 2024, 10:14

21 czerwca spotkaliśmy się ostatni raz w obecnym roku szkolnym. Pożegnaliśmy uczniów klasy ósmej, którzy od września rozpoczną swoją edukację poza murami naszej szkoły. Było bardzo wzruszająco, a jednocześnie czuć już było wakacje…

A wszystko zaczęło się od wizyty pani Wójt Bogumiły Kosiorowskiej. Wręczyła ona stypendia naukowe uczniom, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce. Bardzo dziękujemy za docenienie całorocznego wysiłku naszych uczniów.

Następnie uczniowie klasy 4, 5 oraz 8 zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i recytatorskie. Nasi absolwenci przygotowali prezentację multimedialną – swoją historię od najmłodszych lat. Na koniec Pan Dyrektor wręczył nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce i konkursy, wzorową frekwencję oraz listy gratulacyjne. Podziękował w imieniu nas wszystkich rodzicom, którzy wspierali nas w tym roku szkolnym.

Statuetkę absolwenta roku szkolnego 2023/2024 otrzymał Krystian Kisiel;)