Świętujemy Dzień Dziecka;)

Opublikowano 3 czerwca 2024, 06:12

3 czerwca w naszej szkole obchodziliśmy dzień dziecka. Na dzieci z oddziału przedszkolnego, młodszych i starszych uczniów czekało wiele atrakcji. Wszystko zaczęło się od gry w podchody, w czasie której każda drużyna miała do wykonania 8 zdań. Było trochę chlapania się wodą, budowania w piasku, rzeźbieniu z balonów, take skoki w workach. Po grze terenowej na dzieci czekały bańki mydlane, malowanie twarzy, kolorowe warkoczyki i tatuaże, malowanie kredą czy planszówki. Starsi uczniowie uczestniczyli w turnieju piłki nożnej, tenisa stołowego czy „Strongmena”.

Wszystkie zabawy przeplatane były poczęstunkiem przygotowanym przez mamy z Rady Rodziców: były kiełbaski z grilla, soczki, lody i wiele, wiele innych ulubionych przez dzieci przekąsek.

Bardzo dziękujemy wszystkim mamom za zapewnienie dzieciom tylu atrakcji: poczęstunku, baniek mydlanych, gier i malowania twarzy. Zapraszamy do galerii, a więcej zdjęć znajdziecie pod tym linkiem: https://drive.google.com/drive/folders/1IsPYJjb2okTv_txPqN3_6_D84QPYwDUs?usp=sharing