Audycja muzyczna

Opublikowano 13 listopada 2023, 03:19

W czwartek 9 listopada w naszej szkole odbyła się pierwsza audycja muzyczna organizowana przez Szkołę Muzyczną Yamacha z Rzeszowa. Tematem spotkania były instrumenty strunowe. Uczniowie poznali budowę gitary i jej rodzaje – klasyczną, elektroklasyczną, akustyczną, banjo, elektryczną, basową i ukulele. Wszyscy doskonale się bawili, a uczniowie czynnie uczestniczyli w spotkaniu.  Mamy nadzieję, że swoją pasją muzycy „ zarażą” naszych uczniów do świata dźwięków. Serdecznie dziękujemy za przeprowadzoną audycję i mamy nadzieję, że nie skończy się tylko na jednym spotkaniu 😉


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/gminadzik/domains/spkopcie.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:34 Stack trace: #0 /home/gminadzik/domains/spkopcie.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/gminadzik...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/gminadzik/domains/spkopcie.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 34