VII Gminny Turniej Warcabowy w Kopciach

Opublikowano 30 kwietnia 2023, 05:18

25.04.2023r. nasza szkoła była organizatorem VII Gminnego Turnieju Warcabowego. Rozgrywki odbyły się w trzech kategoriach wiekowych: klasy I-III, klasy IV-VI oraz klasy VII-VIII. Do turnieju przystąpiło 34 uczniów ze szkół podstawowych naszej gminy.

Naszą szkołę reprezentowali: Mateusz Szumierz, Sylwester Kopeć, Alan Puzio, Kacper Kisiel, Krystian Kisiel i Natalia Tęcza.

W turnieju warcabowym grano systemem „każdy z każdym”.

Laureaci turnieju: Klasy I-III: I miejsce: Fabian Kwaśnik (SP Wilcza Wola) II miejsce: Mateusz Szumierz (SP Kopcie) III miejsce: Martyna Kusik ( SP Lipnica) IV miejsce: Sylwester Kopeć (SP Kopcie)

Klasy IV-VI: I miejsce: Milena Kopeć (SP Wilcza Wola) II miejsce: Maksymilian Laskowski (SP Wilcza Wola) III miejsce: Bartłomiej Nowak (SP Lipnica) IV miejsce: Alan Puzio (SP Kopcie) V miejsce: Kacper Kisiel (SP Kopcie)

Klasy VII-VIII: I miejsce: Julia Kusik (SP Lipnica) II miejsce: Rafał Żołdak (SP Wilcza Wola) III miejsce: Krystian Kisiel (SP Kopcie)

Gminny Turniej Warcabowy zakończył się słodkim poczęstunkiem dla wszystkich uczestników oraz wręczeniem pucharów i dyplomów przez Dyrektora naszej szkoły. Wszystkim uczestnikom turnieju dziękujemy za zaciętą rywalizację, wspaniałą atmosferę oraz grę fair-play, a Wójtowi Gminy Dzikowiec – panu Józefowi Tęcza za ufundowanie nagród dla uczniów.