Akcja „Szafowanie dla Bartoszka”

Opublikowano 22 września 2022, 03:30

Kochani! Pilna akcja: „Szafowanie dla Bartoszka”. Chcemy dołączyć do wielkiej akcji charytatywnej na rzecz Bartoszka Jędrasika z Otoki w gminie Łoniów w powiecie sandomierskim, który cierpi na SMA. Na leczenie chłopca potrzeba ponad dziesięciu milionów złotych.

W powiecie staszowskim trwa ‚Szafowanie’ – akcja organizowana przez ‚Fundację Po Pierwsze’, polegającą na zbiórce odzieży używanej. Firma, która współpracuje z ‚Fundacją Po Pierwsze’ odbierze wszystkie zebrane tekstylia i za każdy kilogram przekaże fundusze na leczenie dla Bartoszka. ‚Szafowanie’ w realny sposób przekłada się więc na pomoc w dwóch dziedzinach. Po pierwsze jej uczestnicy sprzątają planetę a po drugie pomagają zebrać fundusze na cel charytatywny.

Tylko jutro: w piątek 23 września

Zbieramy: odzież damską, męską, dziecięcą, obuwie, firanki, ręczniki, maskotki i pościel. Prosimy, aby przekazane rzeczy były czyste i zapakowane w foliowe worki. Buty powinny być powiązane w pary. Specjalna firma recyklingowa odbierze wszystkie tekstylia – liczy się każdy kilogram. Po zważeniu zebranej odzieży, firma przeleje na konto Bartusia odpowiednią kwotę.

W imieniu rodziców Bartoszka prosimy również o wsparcie finansowe (lub sms ze wsparciem) https://www.siepomaga.pl/bartosz-jedrasik?fbclid=IwAR2rXJDsf4E5CcdG99LIaC-bIHjl7wHi8q1PwtV8Jda2LprTsdRdSr5x9Os